Okulary ochronne 91948

Okulary ochronne 91948


Zapytanie o produkt
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

Materiał: Poliwęglan Właściwości: Ogólne Zastosowanie w branży: Przemysł samochodowy, mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń Branże dodatkowe: Prace precyzyjne Klasa ochrony    I EN 166    Ochrona indywidualna wzroku przed licznymi zagrożeniami KLASA OPTYCZNA I - zauszniki dopasowujące się do kształtu głowy - idealnie przylegają do twarzy zapewniając 100% ochronę przed odpryskami - bardzo niska waga to tylko 22g - wykonane z antyalergicznego poliwęglanu - chronią przed uderzeniem małym elementem z prędkością do 45 M/S - zgodne z normą EN 166 klasa ochrony F


OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

KONTAKT

 

Z pomocą automatów wydających wydajemy produkty BHP, MRO na terenie całej Polski małym, średnim oraz wielkim firmom. Poznaj usługę Magazyn24h dla ponadprzeciętnych oszczędności w Twojej firmie ! 

 

 

tel. +48 539 539 770

facebook   twitter

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 400 zł

support

DORADZIMY PRZED ZAKUPEM
godziny : 8.00-16.00

transport

PACZKA DOTRZE JUTRO

zamówienie przed 13:00

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.