Okulary ochronne 90960

Okulary ochronne 90960


Zapytanie o produkt
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

Materiał: Poliwęglan Właściwości: Ogólne Zastosowanie w branży: Przemysł ciężki (transport, przeładunek, prace magazynowe) Branże dodatkowe: Przemysł samochodowy, mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń Klasa ochrony    I EN 166    Ochrona indywidualna wzroku przed licznymi zagrożeniami KLASA OPTYCZNA I - OKULARY Z POWŁOKĄ ANTI-FOG NIEPARUJĄCĄ PODCZAS UŻYTKOWANIA - WYGODNE I ELASTYCZNE ZAUSZNIKI DOPASOWUJĄ SIĘ DO KSZTAŁTU GŁOWY - OKULARY O OPŁYWOWYM KSZTAŁCIE IDEALNIE PRZYLEGAJĄ DO TWARZY - BARDZO NISKA WAGA - TYLKO 22G - ZAPOBIEGAJĄ PRZED UDERZENIEM MAŁYMI ELEMENTAMI O PRĘDKOŚCI DO 45 M/S - WYKONANE Z ANTYALERGICZNEGO POLIWĘGLANU - ULTRA LEKKIE SZKŁA BLOKUJĄ SZKODLIWE PROMIENIOWANIE UV - ZGODNE Z NORMĄ EN 166 F


OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

KONTAKT

 

Z pomocą automatów wydających wydajemy produkty BHP, MRO na terenie całej Polski małym, średnim oraz wielkim firmom. Poznaj usługę Magazyn24h dla ponadprzeciętnych oszczędności w Twojej firmie ! 

 

 

tel. +48 539 539 770

facebook   twitter

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 400 zł

support

DORADZIMY PRZED ZAKUPEM
godziny : 8.00-16.00

transport

PACZKA DOTRZE JUTRO

zamówienie przed 13:00

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.