Piąty automat i usługa Magazyn24h

maszyna wydajaca

U naszego stałego Klienta, producenta akumulatorów z Poznania, wdrożyliśmy właśnie piąty automat vendingowy. Tym razem zainstalowaliśmy model D1080.

 

Automat D1080 stanął przed halą produkcyjną. Dystrybuuje półmaski, zapewniając pracownikom bezpieczeństwo i ochronę dróg oddechowych jeszcze przed wejściem na halę.

 

D1080 to maszyna o wszechstronnym zastosowaniu, z funkcją regulacji komór na szerokość i wysokość, oferująca różne wersje załadunku. Wyróżnia ją imponująca ładowność oraz wysoka elastyczność – pojemność urządzenia można łatwo i szybko dopasować do aktualnych potrzeb eksploatacyjnych. Automat D1080 automatycznie wydaje do 1080 różnych produktów. Intuicyjne zarządzanie i szybkie pobieranie zapewnia ekran z 15 dotykowymi przyciskami.

 

Współpraca z Klientem obejmuje kompleksową opiekę w ramach usługi Magazyn24h. Nie tylko dostarczamy automaty vendingowe, ale również przez całą dobę monitorujemy zapasy w maszynach oraz na bieżąco uzupełniamy je w niezbędne produkty.

KONTAKT

 

Z pomocą automatów wydających wydajemy produkty BHP, MRO na terenie całej Polski małym, średnim oraz wielkim firmom. Poznaj usługę Magazyn24h dla ponadprzeciętnych oszczędności w Twojej firmie ! 

 

 

tel. +48 539 539 770

facebook   twitter

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 400 zł

support

DORADZIMY PRZED ZAKUPEM
godziny : 8.00-16.00

transport

PACZKA DOTRZE JUTRO

zamówienie przed 13:00

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.