Rękawice ochronne Hycron 27-600

Rękawice ochronne Hycron 27-600


Zapytanie o produkt
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

 

Rękawice ochronne cechujące się wysoką wytrzymałością mechaniczną, co poświadcza norma EN-388. Są również chemoodporne a także szczelne na wszelkie oleje, smary, oraz rozpuszczalniki. Ma to wpływ na jakość oraz bezpieczeństwo w miejscu pracy. Natomiast ich antystatyczność umożliwia bezpieczną pracę w środowisku w którym występuje napięcie elektryczne. Rękawice ochronne ANSELL HYCRON powleczono nitrylem ciężkim. Są bezszwowe a także bardzo elastyczne, co jest gwarancją komfortowej pracy. Rękawice nie uciskają oraz nie stanowią obciążenia. Ściągacz gwarantuje stabilności rękawicy. Rękawice polecane są do ciężkich robót.

 

Długość 24-27 cm (zależnie od rozmiaru)

Dostępne rozmiary: 8-10

Odcień: niebieski

Kategoria 2 - ochronne

Rękawice robocze spełniają standardy BHP: EN-420 ogólna, EN-388 (4,2,2,1) wytrzymałość mechaniczna, cechy antystatyczne zgodnie z EN-1149 

KONTAKT

 

Z pomocą automatów wydających wydajemy produkty BHP, MRO na terenie całej Polski małym, średnim oraz wielkim firmom. Poznaj usługę Magazyn24h dla ponadprzeciętnych oszczędności w Twojej firmie ! 

 

 

tel. +48 539 539 770

facebook   twitter

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 400 zł

support

DORADZIMY PRZED ZAKUPEM
godziny : 8.00-16.00

transport

PACZKA DOTRZE JUTRO

zamówienie przed 13:00

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.