Rękawice HyFlex 11-818

Rękawice HyFlex 11-818


Zapytanie o produkt
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

Wysoki komfort, precyzja a także wysoka odporność

 

OPIS

Cieniutka warstwa z oczekującej na patent nitrylowej pianki FORTIX™ jest w warunkach zagrażających obtarciami do trzech razy bardziej trwała niż w przypadku porównywalnych tworzyw, co znacznie wydłuża okres użytkowania rękawic a także obniża koszta eksploatacji.

Powłoka FORTIX™ gwarantuje niezawodny chwyt na sucho a przy tym jest o 20% bardziej przewiewna aniżeli wcześniejsze tworzywa. Efektem są chłodniejsze, bardziej suche a także mniej spocone ręce.

Wykonana bezszwowo nylonowo-spandeksowa wyściółka z nici o rozmiarze 18 zapewnia odczucie podobne jak przy pracy gołymi dłońmi. Jest przy tym przewiewna, komfortowa oraz gwarantuje zwiększoną wrażliwość na opuszkach palców, niezwykle przydatną przy bardzo precyzyjnych pracach.

Technologia Ansell ZONZ® Comfort Fit sprawia że rękawice dopasowują się do naturalnego kształtu dłoni, gwarantując wyższą ochronę, przewiewność a także większy zakres ruchów.

Leciutkie rękawice ochronne HyFlex® 11-818 o 4 poziomie wytrzymałości na ścieranie (wg norm EN) znakomicie nadają się do spożytkowania przy różnego typu pracach ogólnych oraz montażowych.

Nie zawierają silikonu, co znaczy eliminację przenoszenia silikonowych zanieczyszczeń na metalowe części przed malowaniem.

 

PRZEZNACZENIE:

Montaż suchych elementów

Obsługa linii produkcyjnych

Montaż małych śrub oraz nakrętek

Obsługa drobnych elementów

Montaż a także demontaż elementów

Montaż niewielkich części

Skręcanie a także rozkręcanie

Bardzo precyzyjne mechaniczne prace

Kategoria II

Wykorzystana technologia:

Zonz®

Fortix®

 


OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

KONTAKT

 

Z pomocą automatów wydających wydajemy produkty BHP, MRO na terenie całej Polski małym, średnim oraz wielkim firmom. Poznaj usługę Magazyn24h dla ponadprzeciętnych oszczędności w Twojej firmie ! 

 

 

tel. +48 539 539 770

facebook   twitter

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 400 zł

support

DORADZIMY PRZED ZAKUPEM
godziny : 8.00-16.00

transport

PACZKA DOTRZE JUTRO

zamówienie przed 13:00

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.