Dysk fibrowy 988C 3M

Dysk fibrowy 988C 3M


Zapytanie o produkt
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

3M™ dysk fibrowy 988C osiąga bardzo wysoki poziom wydajności dzięki ceramicznemu ziarnu, spoiwu żywicznemu oraz mocnemu podkładowi. Szeroka gama gradacji i rozmiarów zapewnia dostosowanie do każdej aplikacji i wszystkich powszechnie używanych szlifierek.

Wybierz dysk fibrowy 3M™ 988C do usuwania materiału przy dużym docisku, wyrównywania spawów oraz ukosowania krawędzi. Dysk ten jest zgodny z podkładkami 3M™ i wymaga użycia nakrętki ustalającej. Spoiwo dysku to żywica, dzięki czemu jest on odporny na silny docisk w wymagających zastosowaniach i działanie wysokich temperatur. Ceramiczne ziarno ścierne 3M™ przewyższa konwencjonalne ziarna trwałością, żywotnością dysku oraz wydajnością szlifowania, oferując większy przerób w krótszym czasie. Dodatkowo, uzyskanie maksymalnej wydajności nie wymaga silnego docisku, co z kolei zmniejsza wysiłek operatora i przedłuża żywotność narzędzia. Ceramiczne ziarno ścierne 3M™ to opatentowany minerał utworzony z myślą o zwiększeniu wytrzymałości i twardości ziarna. Ceramiczne ziarno ścierne 3M™, to minerał z zaprojektowaną unikalną „samoostrzącą się” strukturą krystaliczną, która stale eksponuje świeże krawędzie tnące na powierzchni dysku, zapewniając dużą wydajność i produktywność. Dyski te umożliwiają operatorom wykonanie więcej pracy w krótszym czasie, znacząco poprawiając ich produktywność. Dyski fibrowe to dyski wysokowydajne, idealne do usuwania spawów, szlifowania i zacierania dużych i małych obszarów powierzchni metalowych. Posiadają one trwały, sztywny podkład z wulkanizowanej fibry, odporny na zużycie, nadający się do zastosowań wymagających dużego docisku. Dyski fibrowe z otworem centralnym o średnicy 7/8 cala montowane są na szlifierkach kątowych. Są one montowane do podkładki za pomocą dedykowanej nakrętki ustalającej. Dla zapewnienia optymalnej wydajności dysk należy montować na podkładce o odpowiednio dobranej sztywności do danego zastosowania (sztywna podkładka do agresywnego szlifowania). Używanie podkładki o odpowiedniej sztywności ułatwia „samoostrzenie” ziaren Cubitron™ co zapewnia optymalną żywotność dysku ściernego.

Wymiary:

  • 125mm x 22mm P24
  • 125mm x 22mm P36
  • 125mm x 22mm P60
  • 180mm x 22mm P36
  • 180mm x 22mm P50

OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

KONTAKT

 

Z pomocą automatów wydających wydajemy produkty BHP, MRO na terenie całej Polski małym, średnim oraz wielkim firmom. Poznaj usługę Magazyn24h dla ponadprzeciętnych oszczędności w Twojej firmie ! 

 

 

tel. +48 539 539 770

facebook   twitter

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 400 zł

support

DORADZIMY PRZED ZAKUPEM
godziny : 8.00-16.00

transport

PACZKA DOTRZE JUTRO

zamówienie przed 13:00

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.