Dysk do obróbki wykańczającej XL-DR 3M

Dysk do obróbki wykańczającej XL-DR 3M


Zapytanie o produkt
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

Dysk z włókniny 3M EXL ScotchBrite™ z ziarnem tlenku aluminium (elektrokorundu) o granulacji Coarse to twarde i sztywne rozwiązanie przeznaczone głównie do gratowania części metalowych, szczególnie po wcześniejszej obróbce skrawaniem. Dysk ten nada się również do wygładzania spawów, przygotowując powierzchnię do polerowania. Zastosowany system mocowania ROLOC pozwoli w szybki i łatwy sposób wymienić dysk z zużytego na nowy – wystarczy kilka sekund, by wrócić do pracy. Używając włókniny EXL, możemy być spokojni o równomierny efekt szlifowania. Sprasowana włóknina przez cały okres użytkowania zachowuje się jednakowo, gdyż posiada ziarno w całej swojej objętości. O odpowiednią temperaturę zadbają pory, którymi będzie uciekało ciepło – włóknina jest materiałem przestrzennym. Podkład 3M Surface Conditioning

  • Dyski o grubości 6 mm
  • Charakteryzują się długą żywotnością
  • Zaprojektowane do delikatnego usuwania zadziorów i niewielkich defektów powierzchni
KONTAKT

 

Z pomocą automatów wydających wydajemy produkty BHP, MRO na terenie całej Polski małym, średnim oraz wielkim firmom. Poznaj usługę Magazyn24h dla ponadprzeciętnych oszczędności w Twojej firmie ! 

 

 

tel. +48 539 539 770

facebook   twitter

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 400 zł

support

DORADZIMY PRZED ZAKUPEM
godziny : 8.00-16.00

transport

PACZKA DOTRZE JUTRO

zamówienie przed 13:00

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.